پانل باتیس ، گچبرگ باتیس ، عرضه و فروش محصولات باتیس

معرفی شرکت تولید کننده محصولات باتیس

شرکت بهین سازان نو اندیش سپاهان(سهامی خاص)؛ بعنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه صنایع گیتی پسند در سال ۱۳۸۹ بمنظور فعالیت در عرصه تولید محصولات ساختمانی مرتبط با ساخت و ساز خشک شامل پانل، تایل وهمچنین پودر گچ، تاسیس و عملیات احداث واحدهای تولیدی آن که شامل کارخانه تولید صفحات گچی روکش دار(پانل) در زمینی به مساحت ۱۵ هکتار و کارخانه تولید پودر گچ در زمینی به مساحت ۲ هکتار میباشد در کوتاهترین زمان ممکن انجام و کلیه تجهیزات و ماشین آلات خطوط تولید آن که بر اساس بهره گیری از تجارب برترین سازندگان این صنعت انتخاب گردیده نصب و در سال ۱۳۹۳ به بهره برداری رسید.
افق ترسیم شده برای این شرکت تامین نیاز داخلی به محصولات از یک سو و گسترش حوزه فعالیت آن در قالب تمرکز بر صادرات از سوی دیگر میباشد. 

معرفی محصولات باتیس

محصولات باتیس محصولاتی با کیفیت بسیار خوب در حد محصولات کناف تولید میکند و  با توجه به قیمت بسیار مناسب آن رقیب جدی برای محصولات کناف بحساب می آید.

معرفی محصول پانل های گچی باتیس ساده (معمولی ) یا RG12.5 باتیس

پانل های گچی RG12.5 باتیس به طورکلی در ساخت و ساز خشک کناف مانند پارتیشن ها یا دیوار های جداکننده کناف ، دیوار های پوششی کناف یا لاینینگ کناف و سقف های کاذب کناف  در محیط های خشک و بدون خطر آتش سوزی مورد استفاده قرار می گیرند .
این صفحات دارای روکش با رنگ کرم بوده و کلمه باتیس به صورت فارسی پشت آن درج گردیده است . علاوه بر این زمان ، تاریخ و ساعت تولید هر برگ نیز ذکر شده است.

انواع و بسته بندی محصول پانل های گچی باتیس ساده (معمولی ) یا RG باتیس

پانل روکشدار گچی باتیس RG12.5*1200*2400  نوع: AK
واحد بسته بندی در یک پالت: ۸۴ قطعه
پانل روکشدار گچی RG 12.5*1200*2500  نوع: AK
واحد بسته بندی در یک پالت: ۸۴ قطعه
پانل روکشدار گچی RG 9.5*1200*2400  نوع: AK
واحد بسته بندی در یک پالت: ۱۰۸ قطعه

بازرگانی مدرن دکور ، نمایندگی پانل باتیس در استان تهران و استان اصفهان (شهرستان کاشان)
گچبرگ باتیس را با کیفیت مشابه کناف و قیمت فوق العاده مناسب به صورت کلی و جزیی ، از ظرفیت تا برگ  به فروش می رساند . امکان ارسال بار حتی در ایام تعطیل فراهم می باشد .
ارسال سفارش های ظرفیتی و پالتی مستقیم از کارخانه و سفارشات برگی از انبار شرکت امکان پذیر می باشد .

۰۹۹۰۳۷۳۰۳۷۷ بیدگلی
۳۶۲۸۸۴۶۱ دفتر
ابتدای جاده ورامین ، میدان ولیعصر،۱۸ متری منتظران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *