خانه » پانل باتیس ، گچبرگ باتیس ، عرضه و فروش محصولات باتیس

پانل باتیس ، گچبرگ باتیس ، عرضه و فروش محصولات باتیس

معرفی شرکت تولید کننده محصولات باتیس

شركت بهين سازان نو انديش سپاهان(سهامي خاص)؛ بعنوان يكي از شركت هاي زير مجموعه گروه صنايع گيتي پسند در سال ۱۳۸۹ بمنظور فعاليت در عرصه توليد محصولات ساختماني مرتبط با ساخت و ساز خشك شامل پانل، تايل وهمچنين پودر گچ، تاسيس و عمليات احداث واحدهاي توليدي آن كه شامل كارخانه توليد صفحات گچي روكش دار(پانل) در زميني به مساحت ۱۵ هكتار و كارخانه توليد پودر گچ در زميني به مساحت ۲ هكتار ميباشد در كوتاهترين زمان ممكن انجام و كليه تجهيزات و ماشين آلات خطوط توليد آن كه بر اساس بهره گيري از تجارب برترين سازندگان اين صنعت انتخاب گرديده نصب و در سال ۱۳۹۳ به بهره برداري رسيد.
افق ترسيم شده براي اين شركت تامين نياز داخلي به محصولات از يك سو و گسترش حوزه فعاليت آن در قالب تمركز بر صادرات از سوي ديگر ميباشد. 

معرفی محصولات باتیس

محصولات باتیس محصولاتی با کیفیت بسیار خوب در حد محصولات کناف تولید میکند و  با توجه به قیمت بسیار مناسب آن رقیب جدی برای محصولات کناف بحساب می آید.

معرفی محصول پانل های گچی باتیس ساده (معمولی ) یا RG12.5 باتیس

پانل های گچی RG12.5 باتیس به طورکلی در ساخت و ساز خشک کناف مانند پارتیشن ها یا دیوار های جداکننده کناف ، دیوار های پوششی کناف یا لاینینگ کناف و سقف های کاذب کناف  در محیط های خشک و بدون خطر آتش سوزی مورد استفاده قرار می گیرند .
این صفحات دارای روکش با رنگ کرم بوده و کلمه باتیس به صورت فارسی پشت آن درج گردیده است . علاوه بر این زمان ، تاریخ و ساعت تولید هر برگ نیز ذکر شده است.

انواع و بسته بندی محصول پانل های گچی باتیس ساده (معمولی ) یا RG باتیس

پانل روکشدار گچی باتیس RG12.5*1200*2400  نوع: AK
واحد بسته بندی در یک پالت: 84 قطعه
پانل روکشدار گچی RG 12.5*1200*2500  نوع: AK
واحد بسته بندی در یک پالت: 84 قطعه
پانل روکشدار گچی RG 9.5*1200*2400  نوع: AK
واحد بسته بندی در یک پالت: 108 قطعه

بازرگانی مدرن دکور ، نمایندگی پانل باتیس در استان تهران و استان اصفهان (شهرستان کاشان)
گچبرگ باتیس را با کیفیت مشابه کناف و قیمت فوق العاده مناسب به صورت کلی و جزیی ، از ظرفیت تا برگ  به فروش می رساند . امکان ارسال بار حتی در ایام تعطیل فراهم می باشد .
ارسال سفارش های ظرفیتی و پالتی مستقیم از کارخانه و سفارشات برگی از انبار شرکت امکان پذیر می باشد .

۰۹۹۰۳۷۳۰۳۷۷ بیدگلی
۳۶۲۸۸۴۶۱ دفتر
آدرس:ورامین ، میدان ولیعصر ، بلوار بصیرت ، ۱۸ متری منتظران ، مدرن دکور