خانه » محصولات کی پلاس (کناف) » سقف کاذب کناف ، عرضه ، فروش و اجرای سقف کاذب کناف

سقف کاذب کناف ، عرضه ، فروش و اجرای سقف کاذب کناف

سقف کاذب کناف چیست؟

کناف سقف از مصالح ساختمانی است که بیشتر به جای گچ استفاده میشود. سقف یکی از با اهمیت ترین قسمت ها در طراحی داخلی سازه هاست . استفاده از کناف در سازه ها این امکان را می دهد تا طرح های متنوعی روی سقف پیاده سازی شود. علاوه بر این سقف کناف دارای وزن کمتری نسبت به سایر مصالح است و در برابر زلزله مقاومت بالاتری از خود نشان می دهد. در ادامه به معرفی سقف کاذب کناف و مزایای استفاده از کناف در سقف خانه می پردازیم.

سقف کناف از چه بخشهایی تشکیل شده است ؟

سقف کناف، از یک سازه فلزی یکپارچه تشکیل شده است که روکش گچی یا سیمانی دارد و در کارهای ساختمانی برای سقف و دیوارهای سازه بکار میرود. کناف به دلیل رنگ پذیری و طرح پذیری مناسب و همچنین سهولت استفاده، به صورت گسترده ای در کارهای ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد. کناف توسط شرکت آلمانی کناف تولید می شود که در سال 1932 تاسیس شده است و در زمینه تولید مصالح ساختمانی بر پایه گچ و سیمان فعالیت می کند.

کاربرد سقف کاذب کناف:

یکی از مهمترین کاربردهای کناف، استفاده از آن برای سقف خانه است. سقف های کناف معمولا به صورت یکپارچه و بدون درز می باشد . همین موضوع باعث انعطاف بالای آن برای طراحی های گوناگون میگردد . به همین دلیل است که کناف کاربرد ویژه برای دکوراسیون داخلی منزل دارد و استفاده از آن به کسانی که به دنبال طراحی های متنوع در سقف منزل هستند، توصیه می شود. همچنین استفاده از سقف کناف سهولت بیشتری نسبت به سایر مصالح ساختمانی دارد و به شما این امکان را می دهد تا کار خود را در زمان کوتاهتر و با صرف هزینه  کمتر و انرژی کمتری به پایان برسانید.

انواع سقف کاذب کناف:

سقف کاذب کناف به دو نوع سقف کناف یکپارچه و سقف کناف مشبک تقسیم بندی می گردد. در سقف کناف یکپارچه از زیر سازه های فولادی برای ایجاد زیرساخت استفاده می شود . پس از آن صفحات کناف یا همان پانلهای گچی یا یه عبارت دیگر گچبرگ های کناف با استفاده از پیچ و مهره های مخصوص به این زیر سازی فولادی متصل می گردند. در نهایت با بتونه کاری و درزگیری پانل ها و گچ برگها ، کار کناف سقف به پایان می رسد.

برای سقف کاذب کناف مشبک از تایل های پوشالی و گچی استفاده می شود که با استفاده از آویزهای مخصوص به سقف خانه متصل می گردند. سقف کاذب کناف مشبک با سرعت بالایی اجرا می شود و علاوه بر کاربردی بودن، به سادگی نیز اجرا می شود. از مهمترین مزایای این نوع سقف کاذب می توانیم به قابلیت تنظیم ارتفاع اشاره کرد.

کناف سقف پذیرایی:

اکثر افراد برای انتخاب مدل طراحی سقف منزل وسواس زیادی به خرج می دهند .طراحان داخلی به دنبال این هستند تا سقف خانه آنها یک طرح جذاب و کم نظیر داشته باشد. کناف سقف، پذیرایی می تواند بهترین انتخاب برای این افراد باشد، چون کناف این امکان را به شما می دهد تا برای تزئین سقف از طرح های شیک و جذابی استفاده کنید.

همچنین بیشتر طراحان داخلی از سقف به عنوان مهمترین عنصر در طراحی دکوراسیون داخلی منزل یاد می کنند . طراح های داخلی برای زیبا سازی سقف استفاده زیادی از آن به عمل می آورند .همچنین استفاده از کناف برای سقف پذیرایی شرایط بهتری برای اجرای نورپردازی سقف مهیا می کند و به مدرن تر شدن  طرح دکوراسیون پذیرایی شما کمک می کند.

برای اطلاع از آخرین قیمت محصولات کناف ، جدیدترین لیست قیمت را  از صفحه ذیل دانلود کنید.

دانلود لیست قیمت دیوار کاذب کناف

دیوار کاذب کناف

دیوار کاذب کناف

انواع دیوار کناف را از کجا بخریم؟

سوالی که پیش می آید این است که دیوار کاذب کناف را از کجا بخریم که قیمت آن مناسب باشد و کیفیت مطلوب داشته باشد و اینکه با توجه به تنوع محصول چه نوعی از این محصول تهیه کنیم و سرانجام اینکه اجرا و نصب دیوار کناف را به چه کسی بسپاریم که کیفیت کار مناسبی داشته باشد و جواب اینکه: شرکت مهندسی و بازرگانی ابررسازه (مدرن دکور) با بیش از یک دهه سابقه در واردات و عرضه محصولات کناف ایران و خدمات اجرای این محصولات آماده ارایه مشاوره به همه همکاران و هموطنان ارجمند میباشد برای اطلاع از قیمت دیوار کاذب کناف و زمان مورد نیاز برای نصب آن با شماره های زیر تماس بگیرید:

بیدگلی
09903730377  , 02136288461