خانه » محصولات کی پلاس (کناف) » دیوار پوششی کی پلاس (کناف)

دیوار پوششی کی پلاس (کناف)

  دیوار پوششی کناف یکی از انواع دیوار کناف می باشد که با نام لاینینگ نیز شناخته می شود ، این دیوار که نوعی از دیوار کاذب کناف است. معمولا روی سطوح دیوارهایی اجرا می شوند که از قبل با مصالحی مانند مصالح بنایی اجرا شده اند و با یا بدون اتصال به دیوار موجود سطح آن را پوشانده و از این منظر آن را دیوار پوششی نامیده اند. این دیوار در مکان هایی اجرا می شوند که نیاز به تکمیل نازک کاری باشد و یا بخواهیم دیوار را نسبت به حرارت و صوت عایق کنیم ، دیوار پوششی کناف این امکان را ایجاد می کند که با کمترین زمان و کمترین هزینه دیواری شاقول ، تراز ، ریسمان و عایق صوت و حرارت داشته باشیم.

دیوار های پوششی کناف در سه نوع با توجه به شرایط پروژه و خواسته کارفرما اجرا می شود :

۱- دیوار پوششی متصل به دیوار موجود

۲- دیوار پوششی مستقل از دیوار موجود

۳- دیوار پوششی بدون زیرسازی

             دیوار پوششی کی پلاس (کناف) دیوار پوششی کی پلاس(کناف) دیوار پوششی کی پلاس(کناف)

دیوار پوششی متصل به دیوار موجود :

با سازه اف کناف و اتصال براکت کناف اجرا می شود که با استفاده از براکت و تنظیم فاصله با دیوار قبلی دیوار کاذب کناف را ریسمان ، شاقول و تراز اجرا می کنیم . در این نوع دیوار ، دیوار زمینه بایستی مستحکم باشد.

دیوار پوششی مستقل از دیوار موجود :

این دیوار مانند دیوار پارتیشن کناف اجرا شده با این تفاوت که در دیوار جداکننده کناف ایران هر دو طرف دیوار پانل اجرا می شود ولی در دیوار پوششی کناف تنها سمت نما پانل به زیرسازی کناف پیچ می شود . این نوع از دیوار کاملا مستقل از دیوار زمینه است و به همین خاطر نیز با ارتفاع بیش از ۳ متر نیز قابلیت اجرا دارد.

دیوار پوششی فاقد زیرسازی :

این دیوار بدون زیرسازی و فقط با استفاده از پانل و پرلفکس و یا یک نوع چسب مخصوص به نام بوردیفیکس و یا بتونه درزگیری کناف اجرا می شود ، این نوع از دیوار بایستی روی دیواری اجرا شود که مستحکم ، بدون رطوبت ، شاقول و ریسمات باشد و حد نهایی ارتفاع این نوع از دیوار نباید بیش از ۳ متر باشد.

هر سه نوع دیوارهای پوششی کناف قابلیت عایق شدن در مقابل صوت و حرارت را دارا می باشند.

قیمت نصب دیوار پوششی کناف با توجه به متراژ پروژه و شرایط آن و سایر پارامترهای فنی و اجرایی متفاوت می باشد ، جهت مشاوره در خصوص نحوه اجرا و هزینه اجرای آن می توانید به شماره ۰۹۹۰۳۷۳۰۳۷۷ در واتس اپ پیام دهید.