خانه » وبلاگ ابرسازه » محصولات کی پلاس (کناف) » اتصالات کناف – عرضه و فروش انواع اتصالات و آویزها در سقف کاذب کناف

اتصالات کناف – عرضه و فروش انواع اتصالات و آویزها در سقف کاذب کناف

  • از
اتصال مستقیم براکت cd60

انواع اتصالات و آویزها در سقف کاذب کناف

1- آویز و پل :

در سقف های D112a برای اتصال سازه باربر فوقانی به سازه پنل خور تحتانی استفاده می شود. در دو اندازه برای سازه CD60 و F47 تولید و عرضه می شود.

2- بست آویز نیمه :

در جاهایی که نمی توان از قطعه اتصال پل استفاده کرد از این قطعه استفاده می شود. در دو اندازه برای سازه های CD60 و F47 تولید و عرضه می شود.

3- بست اتصال طولی :

برای اتصال سازه های باربر یا پنل خور در طول یکدیگر استفاده می شود. دارای مقطع W شکل بوده و در دو اندازه برای سازه های CD60 و F47 تولید و عرضه می شود.

4- اتصال مستقیم CT205 (براکت) :

وقتی فاصله سقف کاذب باسقف اصلی کم باشد برای متصل کردن زیرسازی سقف کاذب به سقف اصلی از براکت استفاده می شود. در دو اندازه برای سازه های CD60 و F47 تولید و عرضه می شود.

5- اتصال سقفی HT90 :

برای متصل کردن آویز به سقف اصلی از HT90 استفاده می شود.

6- بست اتصال آویز دوبل :

برای تنظیم ارتفاع از سقف اصلی در سقف های کاذب مشبک (تایل) استفاده می شود.

7- مفتول آویز سیمی :

برای اتصال زیرسازی به سقف اصلی در سقف های کاذب مشبک (تایل) به همراه بست اتصال آویز دوبل استفاده می شود که بیشتر از آویز با مفتول گالوانیزه (به قطر 4 میلیمتر) استفاده می شود.

8- آویز نانیوس :

ویژگی های فنی آویز نانیوس آسان بودن و سرعت زیاد در آویزگیری ، مقاومت در برابر زلزله ، ارتفاع آویز بیش از 3 متر می باشد. از این قطعه برای متصل کردن زیرسازی سقف کاذب به سقف اصلی استفاده می شود.
آویز نانیوس از 4 قسمت تشکیل شده است :
الف- قطعه اتصال سقفی ب- قطعه رابط ج- قطعه اتصال به زیرسازی د- سوزن تنظیم ارتفاع

9- گیره تایل :

برای ثابت نگه داشتن تایل درون شبکه از گیره تایل استفاده می شود.استفاده از این گیره باعث می شود : تایل ها در موقع تکان های شدید زلزله و در برابر وزش بادهای شدید در جای خود ثابت بمانند. در انواع مختلف و با توجه به نوع سازه و ضخامت تایل تولید می شوند. برای اطلاع از آخرین قیمت محصولات کناف ، جدیدترین لیست قیمت را  از صفحه ذیل دانلود کنید. دانلود لیست قیمت اتصالات کناف

انواع اتصالات کناف را از کجا بخریم؟

سوالی که پیش می آید این است که اتصالات کناف را از کجا بخریم که قیمت آن مناسب باشد و کیفیت مطلوب داشته باشد و اینکه با توجه به تنوع محصول چه نوعی از این محصول تهیه کنیم و سرانجام اینکه اجرا و نصب محصولات کناف را به چه کسی بسپاریم که کیفیت کار مناسبی داشته باشد و جواب اینکه: شرکت مهندسی و بازرگانی ابررسازه (مدرن دکور) با بیش از یک دهه سابقه در واردات و عرضه محصولات کناف ایران و خدمات اجرای این محصولات آماده ارایه مشاوره به همه همکاران و هموطنان ارجمند میباشد برای اطلاع از قیمت پشم سنگ کناف و زمان مورد نیاز برای نصب آن با شماره های زیر تماس بگیرید: بیدگلی 09903730377  , 02136288461