پروفیل یو ۳۶ کناف – عرضه و فروش پروفیل یو ۳۶ کناف (U36)

پروفیل یو ۳۶ کناف

پروفیل یو ۳۶ کناف یا رانر ۳۶ کناف(U36) چیست؟

پروفیل یو ۳۶ کناف (رانر ۳۶ کناف ، U36 ) در زیرسازی سقف کاذب یکپارچه هم به عنوان تراز سقف و هم به عنوان تکیه گاه در حاشیه سقف استفاده می شود . علاوه بر این ، از این پروفیل جهت زیرسازی در محل شکست ها و همچنین آویز برای کل زیر سازی سقف کاذب استفاده می گردد .

بدلیل تولید اولیه ی پروفیل های گالوانیزه سقف کاذب توسط شرکت کناف ، این پروفیل در صنعت ساخت و ساز خشک کشور به نام پروفیل یا سازه u 36 کناف (U36 knauf profile ) شناخته می شود .

کاربردهای دیگر پروفیل یو ۳۶ کناف

در سایر سقف های کاذب بالاخص سقف های کاذب با پوشش های نواری – از جمله سقف های کاذب PVC – از پروفیل U36  به عنوان سازه باربر نیز استفاده می شود.

برای اطلاع از آخرین قیمت محصولات کناف ، جدیدترین لیست قیمت را  از صفحه ذیل دانلود کنید.

دانلود لیست قیمت دیوار کاذب کناف

انواع پروفیل یو ۳۶ (مقاطع فولادی) را از کجا بخریم؟

سوالی که پیش می آید این است که پروفیل U36 را از کجا بخریم که قیمت آن مناسب باشد و کیفیت مطلوب داشته باشد و اینکه با توجه به تنوع محصول چه نوعی از این محصول تهیه کنیم و سرانجام اینکه اجرای کناف را به چه کسی بسپاریم که کیفیت کار مناسبی داشته باشد و جواب این که: شرکت مهندسی و بازرگانی ابررسازه (مدرن دکور) با بیش از یک دهه سابقه در واردات و عرضه محصولات کناف ایران و خدمات اجرای این محصولات آماده ارایه مشاوره به همه همکاران و هموطنان ارجمند میباشد برای اطلاع از قیمت پروفیل U36 و زمان مورد نیاز برای اجرای آن با شماره های زیر تماس بگیرید:

بیدگلی
۰۹۹۰۳۷۳۰۳۷۷  , ۰۲۱۳۶۲۸۸۴۶۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *