خانه » وبلاگ ابرسازه » سافیت » تایل گچی سافیت

تایل گچی سافیت

  • از
خرید کناف

تایل گچی سافیت

اصولا به منظور جلوگیری از خارج شدن صدا می توان از تایل های گچی سافیت استفاده نمود. همچنین استفاده از تایل علاوه بر این ویژگی مهم باعث زیبایی داخلی خانه می شود. با استفاده از تایل های گچی می توانید جذابیت منزل خود را دوچندان کنید. همچنین یک انتخاب مناسب برای فضاهای اداری، آموزشی، مسکونی و … به شمار می آید.
این تایل ها معمولا در ابعاد 60* 60 می باشند اما تایل گچی سافیت ابعاد ۵۵۵۵ نیز با قیمت بسیار مناسب تولید می کند و البته ابعاد ۳۰۳۰ نیز قابل سفارش می باشد .

تایل گچی کناف ساده

این نوع از تایل ها دارای روکش های آنتی استاتیک سفید می باشند. در این نوع از تایل ها به دلیل عدم وجود سوراخ فاقد جذب صدا بوده و به این علت بسیار در بین مشتریان محبوب است. انواع مختلفی با رنگ های متفاوت و همچنن روکش دار قابل سفارش می باشد. جنس این نوع از تایل ها به گونه ای است که به راحتی می توانید آن ها را تمیز کنید.
از تایل های گچی ساده با لایه آلومینویم می توان در قسمت هایی که رطوبت بالایی وجود دارد استفاده نمود. در مناطق مرطوب نیز از این نوع تایل ها بیشتر استفاده می شود. در بخش هایی از ساختمان که لوله های تاسیساتی عبور می کنند می توان از این نوع تایل ها استفاده نمود.
بهتر است بدانید که تایل های رنگ شده با رنگ آکرلیک سفید دارای آنتی استاتیک و خاصیت ضد باکتری هستند. همچنین از نظر هزینه یک گزینه بسیار مناسب به شمار می آیند.

سقف کاذب مشبک سافیت

از مهم ترین ویژگی های این نوع از سقف ها می توان به جذب بالای صوت در آن ها اشاره نمود. در فضا هایی همچون سمینار ها، سینما، سالن کنفرانس، تئاتر و … کاربرد دارد. این تایل ها صوت را از سوراخ های روی سطح خود به فضای پشت منتقل می کنند. همچنین جهت افزایش جذب صوت می توانید از لایه پشم سنگ در قسمت پشتی استفاده کنید.

اجرای انواع تایل گچی سافیت

تایل گچی طرح دار سافیت

این تایل ها در سقف ها بسیار کاربرد دارند و در چهار طرح متفاوت است. همچنین برای محیط های مرطوب می توان از لایه آلومینوم استفاده نمود.